Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo

Zarządzanie projektem

Rzeczywistość często nas wyprzedza - nowe struktury, procesy, praktyki łapią nas niegotowych na poradzenie sobie z nimi. Zarządzanie macierzowe, zespoły wirtualne, praca projektowa - to wszystko od czasów transformacji ustrojowej dociera do nas coraz szybciej. W wielu organizacjach pojawia się potrzeba - a co za tym idzie chęć wdrożenia projektowego podejścia do realizacji zadań. Próby nałożenia koncepcji project management na tradycyjne, zhierarchizowane, przyzwyczajone do autorytarnych rządów struktury muszą kończyć sie umiarkowanym powodzeniem.

 
Wspieramy firmy, starające się wdrożyć lub podnieść jakość zarządzania projektami. Staramy się doradzać i uczyć jednocześnie. Oferujemy coś w rodzaju programu STARTER Kit. Z jednej strony pokazujemy na jakim poziomie w organizacji muszą być świadomość, przekonanie do filozofii PM i ogólne kompetencje, aby wszelkie inne działania mogły zakończyć się sukcesem. Uczymy zarządzania projektem na poziomie practitioner i master. Dodatkowo w programie PM Leader  rozwijamy kompetencje społeczne i polityczne adeptów zarządzania projektami i programami.
 

Tags: zarządzanie projektem, project management

Biuro ›
GM Solutions sp. z o.o.
02-647 Warszawa,
ul. Tagore 3 lok. 27
+ 48 502 196 376
biuro małpa gms.edu.pl

 

Dane rejestrowe ›
GM Solutions sp. z o.o.
31-044 Kraków,
ul. Grodzka 42/1
KRS: 0000268821
NIP: 676-233-49-49
Regon: 120360553
Kapitał zak.: 50 000 PLN

 

facebook linkedin goldenline