Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo

Zespół

Nasze portfolio usług jest dość zróżnicowane. Aby wiarygodnie i skutecznie pomagać naszym klientom w realizacji zamierzonych celów, każdy z obszarów specjalizacji ma Partnera GM Solutions jako swojego opiekuna merytorycznego. W tym samym celu korzystamy z nieprzeciętnego zespołu - zarówno co do składu, jak i doświadczenia jego członków. W GMS każdy konsultant, trener, coach czy game master posiada udokumentowane doświadczenie w obszarze swojej specjalizacji - czy jest to zarządzanie, sprzedaż, narzędzia badawcze czy prowadzenie gry.

W zależności od charakteru zadania stawianego przez klienta, do niektórych projektów - głównie eventowych - zapraszamy reżyserów, aktorów, kaskaderów oraz innych zawodowców w swoich dziedzinach. W projektach rozwojowych oraz na studiach podyplomowych często korzystamy z doświadczeń praktyków, którzy oprócz swoich funkcji zawodowych realizują się uczestnicząc w projektach GMS.

Z jednej strony, jesteśmy w stanie zrealizować symultaniczne szkolenie ze ściśle zakontraktowanego z klientem materiału na 30 grup, z drugiej, dla kameralnych, zróżnicowanych kilku grup docelowych potrafimy dobrać konsultantów dopasowanych pod względem doświadczeń i temperamentu.

Biuro ›
GM Solutions sp. z o.o.
02-647 Warszawa,
ul. Tagore 3 lok. 27
+ 48 502 196 376
biuro małpa gms.edu.pl

 

Dane rejestrowe ›
GM Solutions sp. z o.o.
31-044 Kraków,
ul. Grodzka 42/1
KRS: 0000268821
NIP: 676-233-49-49
Regon: 120360553
Kapitał zak.: 50 000 PLN

 

facebook linkedin goldenline