Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo

GMS

Jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych firm szkoleniowo-doradczych w Polsce. Specjalizujemy się w realizacji projektów zamkniętych (in-company).  Dostarczamy rozwiązań w postaci badań, doradztwa, szkoleń i projektów wdrożeniowych. Od 2006 roku zaufało nam ponad 100 firm - międzynarodowych korporacji i czołowych polskich przedsiębiorstw - reprezentujących m.in. produkcję, handel, IT, finanse, telekomunikację czy usługi.

Dla dostarczania rozwiązań zatrudniamy dziesiątki osób - talentów w swojej dziedzinie. Naszych trenerów i konsultantów charakteryzuje mariaż bogatego doświadczenie praktycznego z darem dzielenia się z innymi oraz pasją dostarczania konkretnych rezultatów. Dobieramy podwykonawców - firmy, reżyserów, aktorów, plastyków i innych specjalistów w swojej dziedzinie tak, aby jak najpełniej zrealizować cele postawione przez klienta.

Nasi klienci szczególnie cenią sobie w nas zrozumienie ich potrzeb i specyfiki, kreatywność w generowaniu rozwiązań, niestandardowe formy szkoleniowe oraz skuteczność działania.

Nasza oferta podzielona jest na 4 obszary ekspertyzy:
•    Rozwiązania - kompleksowa programy rozwoju kompetencji lub wdrożenia zmiany
•    Szkolenia - rozwijanie kompetencji interpersonalnych, zarządczych i przywódczych
•    Coaching - wspieranie talentów w uwalnianiu potencjału
•    Badania - działania i narzędzia diagnostyczne wspierające kreowanie rozwiązań

Biuro ›
GM Solutions sp. z o.o.
02-647 Warszawa,
ul. Tagore 3 lok. 27
+ 48 502 196 376
biuro małpa gms.edu.pl

 

Dane rejestrowe ›
GM Solutions sp. z o.o.
31-044 Kraków,
ul. Grodzka 42/1
KRS: 0000268821
NIP: 676-233-49-49
Regon: 120360553
Kapitał zak.: 50 000 PLN

 

facebook linkedin goldenline