Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo

Coaching

Coaching ma dla nas dwie twarze. Po pierwsze, jest to dla nas narzędzie, albo styl, z którego może korzystać przełożony wobec podwładnego. W palecie dostępnych zachowań przywódczych podejście coachingowe zdobywa pomału coraz większą popularność. Aby zastosowanie stylu coachingowego mogło zakończyć się powodzeniem, musi być spełnionych kilka warunków, m. in. podwładny powinien mieć pozytywną postawę, zaufanie do swojego szefa, powinien być otwarty na podejście rozwojowe a wszystko powinno się odbywać w sytuacji okazji do nauki.

Po drugie, to tzw. executive coaching - działanie pomocowe, podczas którego sprawna komunikacyjnie, utalentowana osoba coacha pomaga klientowi - tzw. coachee - samodzielnie rozwijać się: formułować cele, tworzyć własne plany, dochodzić do swoich rozwiązań, czasem błądzić, by wreszcie osiągać własne cele.  

Dla nas, coachów GM Solutions, executive coaching nie jest celem samym w sobie. Traktujemy to działanie jako uzupełnienie zestawu rozwiązań - solutions. Jako narzędzie - jedno z wielu - do wykorzystania dla kompleksowego spełniania potrzeb klienta. Pracujemy zwykle z jednostkami i zespołami średniego i wysokiego szczebla. Zadowoleni coachee, albo wracają do nas po pewnym czasie, albo rekomendują naszych coachów swoim znajomym. Nie chcąc brać udziału w konkurencyjnym zgiełku, w "wyścigu zbrojeń", nie promujemy ani żadnej konkretnej szkoły, ani organizacji - współpracujemy ze wszystkimi, którzy mają pasję i wyniki, niezależnie od rodzaju akredytacji.

 

Tags: coaching, executive coaching

Biuro ›
GM Solutions sp. z o.o.
02-647 Warszawa,
ul. Tagore 3 lok. 27
+ 48 502 196 376
biuro małpa gms.edu.pl

 

Dane rejestrowe ›
GM Solutions sp. z o.o.
31-044 Kraków,
ul. Grodzka 42/1
KRS: 0000268821
NIP: 676-233-49-49
Regon: 120360553
Kapitał zak.: 50 000 PLN

 

facebook linkedin goldenline