Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo

Executive coaching

Działy HR firm stają niejednokrotnie przed wyzwaniem, jakim jest rozwój kompetencji menedżerów średniego i wysokiego szczebla. W takich sytuacjach szkolenia często okazują się nieadekwatne lub nieefektywne kosztowo. Potrzeby rozwojowe bywają rozmaite. Czasami potrzebne jest przyspieszenie rozwoju, np. gdy firma planuje w krótkim okresie awans menedżera na stanowisko, które wymagać będzie nowych kompetencji. Bywa, że potrzebna jest pomoc sprawnemu menedżerowi w wąskim obszarze rozwoju, który to obszar jednak wpływa negatywnie na jego skuteczność lub współpracę z innymi. Również właściciele mniejszych przedsiębiorstw zajmujący się samodzielnie zarządzaniem poszukują możliwości dyskusji, weryfikacji swoich pomysłów czy po prostu kompetentnego wsparcia w dogodnym dla siebie miejscu i czasie. Rozwiązaniem stosowanym w takich przypadkach jest executive coaching.

Czytaj dalej

Prestige training

Zdarzają się sytuacje, w których potrzeba rozwojowa dotyczy nie tyle zachowań czy umiejętności menedżera, ale - przede wszystkim - obszarów określonej wiedzy. W takim przypadku executive coaching nie może być skutecznym rozwiązaniem. O ile tradycyjnie coaching koncentruje się na aplikacji wiedzy i umiejętności posiadanych uprzednio przez menedżera, to przy braku tychże na nic zda się tradycyjne podejście coachingowe. Sytuacja taka wymaga dostarczenia wiedzy i narzędzi według bardzo zindywidualizowanego toku edukacji. Odpowiedzią na tę potrzebę jest prestige training – oferta szkoleń „1 na 1” realizowana przez doświadczonego konsultanta w czasie i według programu odpowiednich dla menedżera - klienta.
 

 

Biuro ›
GM Solutions sp. z o.o.
02-647 Warszawa,
ul. Tagore 3 lok. 27
+ 48 502 196 376
biuro małpa gms.edu.pl

 

Dane rejestrowe ›
GM Solutions sp. z o.o.
31-044 Kraków,
ul. Grodzka 42/1
KRS: 0000268821
NIP: 676-233-49-49
Regon: 120360553
Kapitał zak.: 50 000 PLN

 

facebook linkedin goldenline